Перекласти сторінку
0
Кошик порожній

Допомагаємо розкрити творчій потенціал Ваших дітей.

«Кубок Шахматова Ф.В.» (шосейно-кільцеві перегони)

02 жовтня 2016 року науково-технічним підрозділом Центру на теритрії торгівельно-розважального центру "Рив'єра" ( Одеська область, Лиманський район, с. Фонтанка, вул. Південна, 101-А) було проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з картингу "Кубок Шахматова Ф.В."

(шосейно-кільцеві перегони), в яких взяли участь 27 представників у складі команд Біляївського будинку дитячої та юнацької творчості (Біляївський БДЮТ), Комунального закладу «Іванівська районна станція «Юний технік» (Іванівська райСЮТ), Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання (ОГЦПОВ) та окремі спортсмени з міст: Чорноморськ, Цюрупинськ Херсонської області, Одеса.

Змагання проводились на машинах з об’ємом двигуна до 50см3 у класах «Піонер-Н-міні», «Піонер-Н», «Піонер-Б» та з об’ємом двигуна до 125см3 у класі «Кадет».

  • Перше місце в командному заліку та перехідний Кубок змагань виборола команда Біляївського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Кузьмінецький Ю.В.).
  • Друге місце посіла команда команда Іванівської районної станції «Юний технік» (керівник Купріянов І.С.)
  • Третє місце - команда Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання (керівник Запорожець С.В.).
  •                                     .